FAQ

1. Zakup sukni w salonie Naomi

Suknie dostępne w salonie można zakupić ze stanu bądź uszyć na miarę. W tym drugim przypadku suknię należy zamówić na 3-5 miesięcy przed ślubem, w przypadku gdy sytuacja tego wymaga realizujemy również zamówienia w trybie krótszym niż 3 miesiące. Późniejsze przymiarki są bezpłatne i dostosowane do potrzeb klientki. W momencie zamówienia sukni ślubnej należy wpłacić około 40% wartości tytułem zadatku.

2. Wypożyczenie sukni w salonie Naomi

Większość modeli dostępnych na salonie można wypożyczyć. Przy wyborze terminu rezerwacji należy jednak pamiętać, że ilość dostępnych modeli jest ograniczona. Cena wypożyczenia to zazwyczaj 50% od ceny katalogowej. Dopasowanie sukni, halka oraz drobne zmiany są wliczone w cenę, ostatnia przymiarka jest wyznaczona na 2-3 tygodnie przed ślubem. W momencie podpisania umowy należy wpłacić zadatek, który w przypadku rezygnacji nie jest zwrotny. Najszybszy dzień odbioru przypada na dwa dni przed ślubem, natomiast zwrot w ciągu 6 dni w stanie takim jakim jest, czyszczenie w zakresie salonu.

3. Zmiany w modelach sukni ślubnej

Jeżeli suknia bardzo Ci się podoba, ale przeszkadza Ci drobny element bądź chciałabyś coś dodać, powiedz Nam o tym, pomożemy odmienić model tak aby stał się zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Dotyczy to głównie sukni zakupionej z ekspozycji a także uszytej na miarę.

4. Jak poznać cenę sukni w salonie Naomi

Aby poznać cenę wybranego modelu bardzo prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z salonem firmowym Naomi. Cenowe okazje znajdziecie z zakładce aktualności, natomiast dane i adres w zakładce kontakt.

5. Czy na przymiarkę w salonie Naomi można przyjść bez umawiania się?

Tak oczywiście, ale dla Państwa wygody proponujemy umówienie terminu oraz godziny przymiarki pod wskazanym numerem telefonu bądź e-mailem.

6. Dodatki i akcesoria w salonie Naomi

W naszym salonie posiadamy szeroką gamę dodatków ślubnych i akcesorii. Pomagamy również fachowo doradzić w kwestii wyboru zgodnie z aktualnymi trendami i fasonem sukni. W ofercie posiadamy obuwie ślubne, okrycia ciepłe oraz tiulowe i koronkowe bolerka, biżuterię, bieliznę, welony oraz inne niezbędne dodatki.

7. Rozmiary sukni dostępne w salonie Naomi

Suknie na ekspozycji zazwyczaj są dostępne w rozmiarach 36-40, w sezonie kilka modeli jest również dostępna powyżej rozmiaru 42. Suknie zamówione pod wymiar mogą być uszyte w dowolnym rozmiarze.